Dostawa B2B

Dostarczamy zamówienia na całym świecie drogą lądową, powietrzną i morską. Regularnie współpracujemy z wieloma firmami transportowymi takimi jak DHL, DPD, UPS, TNT jak również z firmami od transportów dedykowanych w przypadku zamówień paletowych, cystern i paletopojemników.

 

1. DHL Lotnik - dostawa w ciągu 1-2 dnia roboczego, licząc od dnia wysyłki towaru
2. DHL ECONOMY SELECT – dostawa w ciągu 2-4 dnia roboczego, licząc od dnia wysyłki towaru
3. DPD – dostawa w ciągu 2-4 dnia roboczego, licząc od dnia wysyłki towaru

4. DHL Freight - dostawa palet, termin potwierdzany indywidualnie

 

* Czas dostawy nie uwzględnia czasu realizacji zamówienia, w tym pakowania

 
DHL Lotnik
DHL lotnik to najszybsza opcja dostawy. Dostawa trwa od 1 do 2 dni do większości krajów na świecie. Czas dostawy obejmuje dzień wysyłki paczki, tranzyt oraz dostawę pod drzwi. Czas dostawy nie obejmuje czasu realizacji (kompletowania) zamówienia. Sklep B2b.sobucky.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez Agencje celne w kraju przeznaczenia.

DHL ECONOMY SELECT
DHL Economy Select transport drogowy.  Dostawa trwa od 2 do 4 dni w zależności od kraju dostawy. Czas dostawy obejmuje dzień wysyłki paczki, tranzyt oraz dostawę pod drzwi. Czas dostawy nie obejmuje czasu realizacji (kompletowania) zamówienia. Sklep B2b.sobucky.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez Agencje celne w kraju przeznaczenia.


DPD

DPD transport drogowy.  Dostawa trwa od 2 do 4 dni w zależności od kraju dostawy. Czas dostawy obejmuje dzień wysyłki paczki, tranzyt oraz dostawę pod drzwi. Czas dostawy nie obejmuje czasu realizacji (kompletowania) zamówienia. Sklep B2b.sobucky.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez Agencje celne w kraju przeznaczenia.

 

DHL Freight

Transport palet do 800 kg każda. Termin dostawy ustalany indywidualne bazując na czasie realizacji zamówienia oraz harmonogramie wysyłek DHL Freight