O firmie


Sobucky jest rodzinną firmą, działająca jako producent aromatów spożywczych, zlokalizowaną we wschodniej części Polski, a dokładniej w Lublinie

Nasza firma współpracuje z producentami szeroko pojętej żywności, firmami farmaceutycznymi, zakładami produkcji napojów i browarami.  Zaangażowanie w projekty naszych klientów i nieustanne oddanie nowym rozwiązaniom, definiuje doświadczenie i atmosferę naszej firmy.

Pod przewodnictwem założycieli Marceliny i Leszka Sobuckich firma budowana jest z pasji do wspaniałego smaku i zapachu, a także z biznesowej potrzeby dostarczania produktów najwyższej jakości. Nasza firma to również wspaniali pracownicy biurowi, działu rozwoju, produkcji oraz magazynu, którzy codziennie dostarczają produkty najwyższej jakości. 

 

Nasze portfolio obejmuje już ponad 600 + aromatów spożywczych, z których część dostępna jest w stałej sprzedaży na platformie hurtowej B2B Sobucky. Panel hurtowy umożliwia składanie zamówień bezpośrednio na stronie, usprawniając jednocześnie obsługę regularnych zamówień. 

Pojemności aromatów zaczynają się już od 10ml, dzięki czemu każdy klient ma możliwość przetestowania produktów przed zakupem większych opakowań. Pozostała część oferty dostępna jest na zamówienie, a zapytania należy kierować poprzez formularz kontaktowy

 

KREACJA AROMATÓW | OEM

Sobucky specjalizuje się również w tworzenie aromatów na specjalne zamówienie klienta. Jesli nasza baza nie obejmuje poszukiwanego aromatu, lub jego profil smakowy nieco różni się od koncepcji klenta, nasz dział R&D podejmuje się reformulacji lub całkowitej formulacji aromatu. Więcej informacji odnośnie OEM | Tworzenie aromatów na zamówienie, tutaj : 

 

Naszym celem jest zwiększanie oraz poprawianie produktywności i wydajności. Każdego roku, rozwijamy się jako zespół i witamy nowych, doświadczonych członków, ale przede wszystkim chcemy nadal dostarczać produkty najwyższej jakości naszym długoterminowym i nowym klientom. 

Wszystkie produkty, wyprodukowane przez Sobucky są zgodne z normami HACCP oraz GMP. Po więcej informacji na temat procedur zapraszamy do przeczytania  HACCP & GMP

 

Pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące tego, jak pracujemy, co oferujemy i co planujemy, skontaktuj się z nami.

Życzymy udanych zakupów!

Dane firmy:

SOBUCKY Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Tomasza Zana 11A
20-601 Lublin, Polska
VAT: 9462647775

BDO: 000428653

Numery kont bankowych: OPCJE PŁATNOŚCI